NAŠE SLUŽBYZberná služba z a do krajín EÚ

Špecializujeme na zbernú službu a kusové zásielky. Zbernú službu realizujeme najmä z nasledovných krajín: NEMECKO, HOLANDSKO, BELGICKO, FRANCÚZSKO, TALIANSKO, ale v prípade potreby dokážeme zabezpečiť dopravu aj z ďaľších krajín západnej Európy. Možnosť nakladania tovaru v rámci systémových prepráv zo zárukou termínu doručenia. Doručenie zásielky v rámci Bratislavy a západného Slovenska zabezpečujeme do 48 h od prevzatia zásielky u odosielateľa v zahraničí, zásielky do ostatných častí SR sme schopný doručiť do 72 h od prevzatia zásielky u odosielateľa v zahraničí . Po splnení niekoľkých predpokladov ponúkame zákazníkom sledovanie tovaru počas prepravy systémom GPS. Garantujeme rýchlosť a flexibilit riešenia každej prepravy.

Krátko a dlhodobé skladovanie

Ponúkame integrovaný logistický systém v skladových priestoroch na ploche 4500 m2. Sme schopný realizovať nielen jednoduché skladovanie tovaru ale celú škálu doplnkových služieb spojených so skladovaním a distribúciou tovaru ku konečnému odberateľovi.

Konsolidácia, komisionovanie, balenie tovaru

V rámci služieb s pridanou hodnotou sme schopní zabezpečiť komplexný handling skladovaného tovaru vrátane elektronickej výmeny dát EDI.

Distribúcia tovaru

Naša distribučná sieť zabezpečuje jednak rozvoz tovaru skladovaného v našich skladoch konečnému zákazníkovi, priame distribučné prepravy ale aj zberné prepravy pre naše pravidelné systémové linky do Holandska a Belgicka.